Apie mus

UAB "Plastena" - techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų tiekėjas. Įmonė jau daugelį metų atlieka gamybos paslaugas: plastikų mechaninį apdirbimą, techninių detalių, prekybinės įrangos,  reklaminių - kanceliarinių produktų gamybą, transporterių juostų, diržų gamybą ir remontą. Per daugiau nei 20 metų bendradarbiavimo su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos bendrovėmis mes užsitikrinome patikimo ir profesionalaus partnerio vardą.

2017 metais mūsų kompanija pradėjo dirbti su "Admark Master" vardu, kaip profesionaliu partneriu, kuris siūlo vizualios reklamos gamybos paslaugas, plastiko gaminius, taip pat frezavimo, graviravimo ir termoformavimo paslaugas.

Turime profesionalią specialistų komandą, turinčią 20 metų patirtį šioje srityje. Mes atliekame įvairius darbus, susijusius su reklamos projektavimu ir projektų koordinavimu bei reklaminės produkcijos gamyba. Gaminame tiek standartinius, tiek unikalius produktus iš plastiko. Be to, mes visada stengiamės atrasti optimalius konstruktyvius ir novatoriškus sprendimus, atsisakydami stereotipinių nuostatų, laikydamiesi naujovių ir taikydami juos praktikoje. Naudodamiesi pažangiomis technologijomis, mūsų darbuotojų kvalifikacija ir patirtimi, taip pat mūsų patirtimi šioje srityje, mes garantuojame savalaikius ir kokybiškus darbus. Mūsų sukurtus produktus naudoja ilgametės bei sparčiai augančios įmonės tiek Lietuvoje, tiek Europoje.

 

UAB "Plastena" yra Europos Plastikų Distributorių Asociacijos (EPDA) narė, taip pat Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė.

 ​

Rašykite mums savo klausimą